Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Müşteri Hizmetleri0(212) 638 48 26 - 27

Hoşgeldiniz. Bugün

Karayolu Taşımacılığı

Ana Sayfa » Karayolu Taşımacılığı

1-    Komple Taşıma:

Metin Kargo, müşteri talepleri doğrultusunda mal ve ürünleri Dünyanın ve Türkiye’nin her noktasından yüklemek ve istenileni noktaya teslimatını gerçekleştirerek  komple taşıma hizmeti vermektedir.

Komple taşıma, bir firmanın veya şahsın ürünlerinin veya mallarının, adresten-adrese taşınması gereken ve bir aracı doldurabilecek yükün tek bir nakliye aracına bütünüyle yüklemesine denir.

Panel-van, kamyonet, kamyon, tır gibi farklı araçlarla, ürünler/malzemeler, cinslerine, ebatlarına ve ağırlıklarına göre  varış merkezlerine teslim edilir.

 

2-    Transit Taşıma:

– Tüm Dünya limanlarından parsiyel ve komple denizyolu taşımacılığı,

– Transit gümrükleme hizmetleri verilmektedir.

Transit taşımaherhangi bir ülkede başlayan ve en az bir ülke toprakları üzerinden geçtikten sonra  bir başka ülkede sona eren, başlama ve sona erme ülkeleri dışında kalan ülkeler üzerinden yapılan taşımaları kapsayan yolcu veya eşya taşımalarını ifade eder.

 

3-    Ekspres Taşıma:

Metin Kargo, gümrüklerde tır ve kamyon sırasına girmeden, daha kısa sürede teslimat yapılması hizmetini ekspres taşıma ile gerçekleştirmektedir.

 

4-    Parsiyel Taşıma:

Malzemeler alıcısına en hızlı ve güvenilir şekilde sevkiyat merkezlerimizin bulunduğu lokasyonlardan ulaştırılmaktadır.

Parsiyel taşımacılık hizmeti, ürünü az olan firma ya da kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmelerini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlanabilir. Bu taşıma türünde aynı araçta birden fazla firmanın malzemesi bulunur.

27 Nisan 2015